Odjazdowy Bibliotekarz

W niedzielę 21.05.2017 odbył się rajd rowerowy bibliotekarzy i czytelników „Odjazdowy Bibliotekarz”. Pokaźna grupa rowerzystów wyruszyła spod biblioteki w Owińskach. Z kolei ponad 20-osobowa grupa rowerzystów wyruszyła z Koziegłów spod Centrum Kultury i Rekreacji w asyście Straży Gminnej, która zapewniła bezpieczny przejazd uczestnikom, gdzie przewodnikiem na trasie był pan Zbigniew Hornik. Obie grupy po pokonaniu ponad 10 km dotarły do celu wyprawy – Dziewiczej Góry, gdzie dołączyły do pozostałych uczestników rajdu, a także majówki organizowanej przez Zarząd Osiedła 40-lecia PRL w Czerwonaku.

Podczas imprezy gdzie było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych swoje stoisko zaprezentowała również biblioteka. Na naszym stoisku można było skorzystać z  bookcrosingu, sprawdzić wiedzę w konkursie czytelniczym dla dzieci, były kolorowanki dla najmłodszych i malowanie na dużych formatach, które cieszyło się ogromnym powodzeniem zarówno wśród małych jaki i dużych pociech.

Zarządowi osiedla dziękujemy za możliwość dołączenia do tej imprezy, a naszym czytelnikom za tak liczny udział w rajdzie i przygotowanych dla Was atrakcjach.


Skip to content