Olga Rudnicka w bibliotece w Koziegłowach


W filii gminnej biblioteki w Koziegłowach, 21 listopada odbyło się niezwykła spotkanie autorskie. Mieliśmy zaszczyt gościć wspaniała pisarkę, Olgę Rudnicką, autorkę humorystycznych kryminałów takich jak: seria „Natalii 5”, „Diabli nadali”, „Były sobie świnki trzy” czy „Granat poproszę!”.
Miłośnicy książek tłumnie przybyli na spotkanie i zadawali autorce mnóstwo pytań na które chętnie odpowiadała. Pani Olga z wielka pasją i humorem opisała swoje początki przygody z pisaniem, pierwsze kontakty z wydawnictwem i medialną otoczką, która temu towarzyszyła.

Czytelnicy byli szczególnie zainteresowani tym skąd czerpie pomysły fabularne i kiedy będą mieli szanse przeczytać kolejną książkę autorki. Możemy uchylić rąbka tajemnicy, kolejny kryminał został właśnie przesłany do wydawnictwa.

Olga Rudnicka opowiadał również o swojej miłości do kryminałów, zwierząt i sportów walki. Autorka podpisała książki i cierpliwie pozowała do zdjęć z czytelnikami. Dziękujmy Pani Oldze za przemiły wieczór a czytelników zapraszamy do bibliotek i do zapoznani się z dorobkiem autorki.

Skip to content