Spotkanie autorskie online

 

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku z okazji Dnia Kobiet zorganizowała spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską – jedną z najbardziej popularnych polskich autorek powieści obyczajowych. Napisała m. in. serię „Stacja Jagodno”, „Rok na Kwiatowej”, czy „Kawiarenka za rogiem”. W sumie na koncie ma ponad 30 powieści, które cieszą się dużą popularnością również wśród Czytelników naszej biblioteki.

Spotkanie odbyło się online i było transmitowane na naszym profilu na Facebooku. Każdy zainteresowany mógł do niego dołączyć, była też możliwość zadawania pytań autorce.

Karolina Wilczyńska opowiedziała nam o początkach kariery pisarskiej i debiucie literackim – książce „Performens” oraz innych swoich utworach – również o najnowszej powieści „Pierwsze wesele”, która ukazała się 10 lutego tego roku. Opowiedziała też jaka jest prywatnie – co lubi robić w wolnym czasie i jak się relaksuje. Nie zabrakło również pytań o najbliższe plany wydawnicze oraz jeszcze niezrealizowane marzenia zawodowe.

Tych, którzy nie mogli być z nami 8 marca, zapraszamy na nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/BibliotekaCzerwonak). W zakładce „Filmy” można obejrzeć zapis spotkania.

 

                                                                                                       Dagmara Więckowska

 

Skip to content