“Spotkanie z Tanyą Valko w bibliotece w Koziegłowach w dniu 1 kwietnia, okazało się wspaniałym przeżyciem dla naszych czytelników. Autorka z wielką pasją i zaangażowaniem opowiadała o życiu w krajach Bliskiego Wschodu, zwyczajach i religii. Autorka kreśliła barwny krajobraz krajów orientu, wspominała lata pracy w krajach arabskich, mówiła o zagrożeniach i fatalnych w skutkach wydarzeniach, które w ostatnich latach miały miejsce na bliskim wschodzie. Słuchacze pytali m.in. o autentyczność historii opisanych w książkach, o bohaterów czy kolejne publikacje. Poniedziałkowe popołudnie było pełne emocji i inspirujących rozmów. Zapraszamy do bibliotek po książki Tanyi Valko, które przenoszą czytelnika w wyjątkowe i niezwykłe miejsca.