Spotkanie z Marcinem z Lasu w Koziegłowach RELACJA

Dlaczego młode wilki lubią masło? Czy zwierzęta widzą w nocy? Jak sfilmować Rysia z jego najlepszej strony? Kiedy na pewno nie robić zdjęć anakondzie ? Między innymi na te pytania odpowiadał w listopadowe popołudnie Marcin z Lasu -Marcin Kostrzyński, autor filmów, znawca zwierząt i natury.
Zaproszony przez bibliotekę gość zaprezentował zgromadzonej publiczności filmy i zdjęcia swojego autorstwa. Opowiadał historie pełne humoru, czasami grozy, a to wszystko by przybliżyć nam swój bardzo indywidulany wgląd w świat dzikich zwierząt i przyrody. Jego zaangażowana i empatyczna postawa wobec wszystkich żywych istot, próba zrozumienia ich świata i łączących nas wszystkich więzi, była doskonałą lekcją pokory dla wszystkich zgromadzonych.
Marcin „ z Lasu” przyciągnął do biblioteki w Koziegłowach miłośników przyrody i fanów w każdym wieku. Doskonałe zdjęcia i filmy a także charyzma i poczucie humoru prowadzącego dostarczyły sporych wrażeń ponad setce zgromadzonych w tym dniu widzów. Wszyscy byli pod wrażeniem jego wiedzy i empatii. Dyskusjom nie było końca a wspaniałą atmosferę jaką zgotował nam Marcin Kostrzyński, zapamiętamy na długo.

Regulamin

Skip to content