Spotkanie z Marcinem Mellerem - relacja

Trzeci dzień Tygodnia Bibliotek był prawdziwym świętem dla bibliotekarzy, czytelników i mieszkańców gminy. Filia w Koziegłowach gościła pana Marcina Mellera dziennikarza, reportażystę, felietonistę i autora „Czerwonej Ziemi” jednej z najpopularniejszych powieści sensacyjnych 2022 roku. Sala CKIR wypełniła się po brzegi a opowieści snute przez autora, m.in. o swoich licznych wyprawach w miejsca ogarnięte konfliktami zbrojnymi, o istocie reportażu, czy motywacji towarzyszącej reporterom były błyskotliwe, pełne humoru i licznych anegdot, podobnie jak jego książki.  Zachęcamy do zerknięcia do publikacji Marcina Mellera, wielbicielom opowieści przygodowo – sensacyjnych polecamy „Czerwoną Ziemię” a dociekliwym możemy zdradzić, że tłem kolejnej fabularnej historii pana Marcina będzie Gruzja….i zupełnie nas to nie dziwi.