KLUB GIER PLANSZOWYCH W OWIŃSKACH

 
Mamy przyjemność poinformować, że w ramach rozwoju klubu gier planszowych w naszej bibliotece w Owińskach, zorganizowaliśmy warsztaty projektowania gier mobilnych, turystycznych i terenowych dla dzieci!
Celem warsztatów było odkrywanie lokalnej historii poprzez gry. Uczestnicy skupili się na literaturze dostępnej w czerwonackich bibliotekach, która jest ściśle związana z naszą małą ojczyzną.
Podczas warsztatów dzieci miały okazję:
• zgłębić wybrany temat historyczny pracując z materiałami  źródłowymi           
• dowiedzieć się jak kształtować fabułę gry,
• przygotować różnorodne zadania,
• spróbować swoich sił w tworzeniu gry mobilnej!
Warsztaty były świetną zabawą i okazją do rozwijania kreatywności, umiejętności rozwiązywania problemów i pracy zespołowej.

Dziękujemy za wsparcie naszym partnerom: Świetlicy Socjoterapeutycznej „Wypożyczalnia Skrzydeł” z Owińsk oraz pani Oldze Krauze-Matelskiej i Wojciechowi Matelskiemu z Fundacja Nasze Podwórko
Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w ramach zdania „Biblioteka na wyciągniecie ręki”.
Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Biblioteka na wyciągnięcie ręki”, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury

#gryplanszowe #warsztaty #biblioteka #historia #lokalna #dzieci #zabawa #kreatywność #Polska #projekt #dofinansowanie #narodowyprogramrozwojuczytelnictwa#bibliotekawowińskach #bibliotekawczerwonaku #fundacjanaszepodwórko
Skip to content