Mieczysław Gorzka w bibliotece

18 czerwca w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbyło się spotkanie z Mieczysławem Gorzką- znanym i lubianym autorem kryminałów, horrorów oraz książek fantasy. Podczas rozmowy z naszą koleżanką- Izabelą Nowak,  pisarz zdradził kulisy powstawania jego książek, opowiedział o procesie tworzenia poszczególnych tytułów, podzielił się również zabawnymi anegdotami związanymi ze swoją działalnością. Następnie był czas na pytania od publiczności- zgromadzeni  fani Gorzki byli żywo zainteresowani przyszłością pisarską Mieczysława oraz dociekali szczegółów zawartych w wybranych powieściach. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że autorzy kryminałów cieszą się dużą sympatią i zainteresowaniem wśród naszych czytelników i czytelniczek. Dziękujemy naszemu gościowi za wyczerpujące odpowiedzi na pytania i sporą dawkę humoru, a publiczności za liczne przybycie i ciekawe dyskusje.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Biblioteka na wyciągnięcie ręki”, dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych w ramach zdania „Biblioteka na wyciągniecie ręki”.