DZIEŃ POEZJI W OWIŃSKACH

18 marca w Bibliotece w Owińskach, z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Poezji, odbyło się spotkanie z Panią Alicją Krawiec- znaną w gminie poetką. Pani Alicja niedawno wydała kolejny tomik swoich wierszy, zatytułowany „Za ogrodu bramą”. Podczas spotkania autorka wraz z Panią Danutą Kokocińską, Kazimierą Kwietniewską oraz Panem Ryszardem Galowskim czytali wybrane wiersze, momentami wzruszając zebraną publiczność, innym razem bawiąc. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a Pani Alicji oraz pozostałym występującym osobom- szczególne podziękowania za przygotowanie się do tego wydarzenia i niesamowity, pełen emocji występ. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Gminny Ośrodek Kultury “Sokół”